Yammerla Hızlanın

Nedir Bu Yammer?

Yammer üzerinde uygulama geliştirebilmek için öncelikli olarak bir kurumsal bir Yammer hesabına ihityacınız bulunmaktadır. Şirketinizin mevcut Office 365 aboneliği bulunmakta ise https://www.yammer.com/ adresinden e-posta adresinizi yazarak hemen hızlıca Yammer Sosyal ağına katılabilir şirket kullanıcılarınız ile hızlı iletişimde kalabilirsiniz.

Şirket kullanıcılarınızın Adaptasyon, Motivasyon, kullanıcılarınızın sorunlarını dinleme ve kurum içi büyümeyi planlıyorsanız Yammer tam size göre bir platform.

Eğer sizde bir Office 365 kullanıcısı iseniz hemen https://about.yammer.com/pricing/ adresine giderek Activate Yammer linkine tıklayabilirsiniz.

Diğer yandan eğer mevcut bir Office 365 hesabınız yok ise ya yenisini çok uygun fiyatlara edinebilir ve ya https://about.yammer.com/pricing/#compareplans adresinden sizin için en uygun planı seçebilirsiniz.

Peki faydası ne bu Yammer’ın?

Platform bağımsız diye adlandırdığımız bulut üzerinde bir sosyal ağdır. Dünyada 200.000 den fazla şirket Office 365 ve Yammer kullanmaktadır.

  • Şirket içi guruplar arası çalışma
  • Bilgilerinizi guruplarınız ile anında paylaşabilme ve Knowledge ortamı.
  • Mesajlaşma, Chat ve aktif kişileri görebilme
  • Dosya, Not paylaşımı
  • Mevcut E-Postanızla organize olabilme
  • Ve daha çok fazlası.

Yammerın bazı özelliklerinden saymaya çalıştık ama Yammer’ı denemeden özelliklerinin be hızının farkında olamayacağınızı da belirtmek isterim.

Yammer, iş gücünüzü, guruplar arası iletişim ve personel motivasyonunu gerçek güvenilir bir kurumsal sosyal ortam üzerinde en güvenli şekilde yapılmasını sağlayarak güvenden ödün vermeden şirket çalışanlarının yoğun iş stresinde sosyalleşmesini sağlar.

Şirket çalışanlarınız dilerse Yammer hesaplarına mobil entegrasyonu da gerçekleştirerek sürekli çevirim içi kalabilirler.

Yammer Üzerinde geliştirme yapılabilir mi?

Yammer, yazılım geliştiriciler içinde ek bir platform ve SDK havuzu sağlayarak yazılım geliştiricileriniz inde şirketiniz Yammer ağına istediğiniz uygulamaları geliştirmesini sağlar. Yammer geliştirme platformu ve SDK’lar hakkında daha fazla bilgi için https://developer.yammer.com adresini ziyaret ediniz.

Yammer ile daha hızlı ve güvende günler

Leave a Reply