SPS Rüzgarı İstanbul’dan Geçti

Merhaba,

Uzun süredir bu kadar keyifli bir etkinlik yapmamıştık SharePoint özelinde. Hem SharePoint severler arasında yeniden bir bağlantı, hem de yoğun iş hayatından görüşemeyen bizler için bir sohbet imkanı oldu SharePoint Saturday İstanbul.

Günün Özetini yapmak gerekirse

Gökan Özçifçi ( RD & MVP ) bizlere MS Ignite da bahsedilen yeni özellikleri ile Microsft’un, Microsoft 365 üzerindeki gelişmeleri anlattı. Keyifli ve heyecan verici idi.

Serkan Konak ( SP Danışmanlık ), Dynamics AX ve Power BI üzerinde yenilikler Azure Cognative Servis ve yeni gelişmelerden bahsetti. Konu can alıcı gümbür gümbür makaleleri bekliyoruz…

Evren Ayan (Principal Consultant) hocam dinamo gibi bir sunumla nefesleri kesti. Uzun sürelerdir sahnelere uzak kalan evren hocam, SPFx sunumu ile bizlere eşsiz bir keyif yaşattı.

Serdar KETENCİ (Senior Software Engineer for SharePoint Technologies) Merhaba ben serdar 🙂 sunum çok güzeldi özellikle powerApss için efsane bir demo yaptı serdar hocamız. Tekrar tekrar dinlemek istiyor insan

Hasan KÖROĞLU ( SharePoint MVP) Sevgili hocam bitmeyen konuşmaların adamı. 🙂 Ankaradan etkinlik için geldi. Bu etkinlik için çok fazla çalıştı tabiri caiz ise arılar karıncalar gibi.  Sunumu ise güzel ve bitirmesek mi diye sürekli uzattık 🙂

SharePoint Saturday 2017 istanbuldan geriye güzel anlar ve hatıralar kaldı. En kısa zamanda yeniden SharePoint adına hep beraber buluşmak dileği ile.

sps1.jpg

PS : Resimde oturuyor olmam üstadların isteği üzerine 🙂 Kompleks yaşamalarını istemedik sunum öncesi 🙂 Katılan gelen takip eden herkese sevgiler.

 

Leave a Reply